(097)300-45-17

Корпоративні тури

          Корпоративний рафтинг на Південному Бузі. Друзі, наша команда пропонує унікальну можливість організації корпоративного відпочинку на природі! Яскраве небо, чисте повітря, унікальна природа, море позитивних емоцій, спільне подолання водних перешкод, безпосередня участь кожного учасника в корпоративному рафтингу на Бузьких порогах допоможуть згуртувати колектив, налагодити теплі та дружні відносини між усіма його представниками.

Корпоративний тур разом з командою "Брояка" придасть вам сил, енергії, бадьорості та позитивного настрою. Прийняти участь в корпоративному рафтингу може кожен, незалежно від рівня фізичної підготовки. Мінімальний вік учасників у супроводі дорослих - 4 роки! В залежності від побажань, сплави можна організувати на восьмимісних рафтах чи тримісних байдарках. Досвідчені інструктори навчать вашу команду, як правильно сплавлятись на рафтах та ознайомлять з правилами поведінки на воді під час проходження Мигійських порогів.

Крім рафтингу, за вашим запитом, ми організувуємо харчування, проживання на території рафтинг-табору, квест чи активні ігри на природі, є можливість провести екскурсію по території Національного Парку Бузький Гард! Наш табір знаходиться на приватній території в затишному місці на березі ріки та обладнаний всім необхідним для комфортного та активного відпочинку. На території є бесідки, зона відпочинку з гамаками, їдальня з безкоштовним WI-FI, санвузол з теплою водою, настільний теніс, настільний футбол, слеклайн лучний тир та ін. У вільний час можна покататися на човнах або сапбордах.

В кінці дня вас чекає вечірнє багаття та пісні під гітару. Ви отримаєте незабутні хвилини спілкування в неформальній обстановці, приємно проведете час, зможете насолодитись неповторними пейзажами Південного Бугу


Організацію і проведення корпоративного рафтингу можна замовити

за телефоном: 097-300-45-17

В залежності від розміру групи діють знижки на корпоративний відпочинок до 20%!!!

Ми чекаємо на вас за адресою:

Миколаївська обл., Первомайський р-н., с. Грушівка.