(097)300-45-17

Рафтинг

          Рафтинг. Рафтинг  – це один з видів екстремального туризму, котрий являє собою проходження водного маршруту на спеціальних надувних човнах (рафтах) по штучним каналам, гірським річкам, а також річкам, в руслі яких виходи базальтових та гранітних порід утворюють перешкоди. Рафтинг суттєво відрізняється від інших видів водного туризму, як звонішнім виглядом човна, так і своєю ідеологією.
          З кожним роком кількість прихильників рафтингу збільшується. В цьому немає нічого дивного, адже рафтинг, сплав доступний як для новачків, так і для досвідчених рафтерів, маючих великий життєвий досвід, для котрих сплав, рафтинг - це не тільки захоплююча подорож, але і активний відпочинок, викид емоцій, віра в самого себе і силу свого духу.
          Рафтинг (в класичному розумінні) – це перш за все сплав по порожистим, гірським річкам на спеціальних безкаркасних надувних рафтах (човнах), котрі наділені такими якостями, як надійність, плавучість, стійкість на водній поверхні, комфортне розміщення від 6 до 12 туристів у себе на борті. Саме тому, з появленням такого човна, як рафт, сплав по бурним, стрімким річкам перестав бути лише здобутком досвідчених спортсменів, котрі раніше протягом довгого часу здійснювали небезпечні сплави по річці на човнах та байдарках.
          Більшість бурних, стрімких сплавних річок пригодні для рафтингу тільки на декотрих своїх ділянках і при певному рівні безпеки. Для сплаву підходять річки, на всій протяжності котрих можна зустріти велику кількість шивер, порогів, перекатів або навіть водоспадів. Зазвичай такі річки можна знайти в гірських регіонах, або на місцевості, для якої характерними є різні форми рельєфу.
           В якості водних перешкод можуть виступати як хаотично розміщені камені по всій протяжності ріки, так і пороги. Пороги - це окремі місця на руслі ріки, де присутні різкі перепади рівня води, бочки, вали та зливи. Бочки - це місця зі зворотнім напрямком руху водного потоку, котрі виникають на місці падіння водного потоку зі зливу.
          У відповідності з Міжнародною класифікацією рівня складності кожному відрізку ріки з бурним, стрімким водним потоком, присваюється певна категорія (одна із шести), причому, чим важче і небезпечніше рафтинг-маршрут, тим значення вище.


        Рафтинг -  це захоплюючий активний відпочинок, викид адреналіну, об'єднання учасників в єдину команду і в той же час цікава та захоплююча пригода!

Наша команда “Рафтинг Мигія” з великим задоволенням готова організувати для вас як груповий, так і корпоративний рафтинг-тури на Південному Бузі.

Чекаємо на вас за адресою:
Миколаївська обл., Первомайський р-н., с Грушівка.

Замовити організацію рафтинг туру ви можете за телефоном:
097-300-45-17

Наш сайт: http://www.rafting-migeya.com.ua
Рафтинг на Південному Бузі -  найкраще місце для активного відпочинку.