(097)300-45-17

Рафтинг в Україні

          Рафтинг в Україні. Бузькі пороги – це ідеальне місце для організації та проведення рафтинг-турів в Україні. Скелясті береги ріки, що тонуть в зелені дерев та трав, пороги, кам'яні брили, шивери, бочки, перекати, старі напівзруйновані дамби - все це ви можете знайти саме тут.
      Південний Буг поблизу Мигії та Грушівки притягує любителів рафтингу в Україні не лише можливістю екстремального сплаву, але і своєю незвичайною красою природних пейзажів, гірських утворень, не характерних для степу. На даній ділянці ріки виходить на поверхню Український кристалічний щит, котрий і формує унікальний ландшафт. Ріка, омиваючи скелі, формує нові, раніше не існувавші острови та рукава річки. Все це надає Південному Бугу незвичайну, виключну красу. Береги Південного Бугу вздовж семидесяти кілометрів, облямовують величні гранітні скелі, а русло ріки перетинають дванадцять порогів. Самі потужні та відомі з них - Мигійські пороги в Миколаївській області.
         Складність порогів - середня, саме тому проведення рафтингу в Україні на Мигійських порогах доступна для кожного бажаючого. Рафтинг в Україні, сплав на Південному Бузі проводиться з квітня по жовтень. Весною рівень складності Мигійських порогів наближається до третього рівня, влітку знижається до другого. Рафтинг в Мигії проводиться на різних сплавзасобах: рафтах, байдарках, пакрафтах. Мигія - одне з небагатьох місць на Південному Бузі для проведення рафтингу в Україні, де протягом всього літнього сезону завжди тепло та сонячно, практично відсустні дощі та вода прогрівається до комфортної температури для сплавів та купань.

Допомогу в організації та проведенні рафтинг-турів, рафтингу в Україні на Південному Бузі
надає рафтинг-табір “Мигія Рафтинг Тур”.
Звертайтесь до нас за телефоном: 097-300-45-17.
Ми  організуємо для вас незабутню подорож у світ водних пригод.
Ми чекаємо на вас за адресою: Миколаївська обл., Первомайський р-н., с. Мигія.
Наш сайт: http://www.rafting-migeya.com.ua

Рафтинг на Південному Бузі – найкраще місце для рафтингу в Україні.